top of page

מינוף הון אנושי ליתרון תחרותי / ד"ר רוית אורן

הספר מינוף הון אנושי ליתרון תחרותי של ד"ר רוית אורן מזמן למנהלות ולמנהלים הסתכלות חדשה ומרעננת על סוגיות במנהיגות ארגונית. הוא קורא תיגר על פרדיגמות ואמונות בניהול המשאב האנושי בארגונים, מציב מראה מול עוולות ניהוליות ומציע חלופות יצירתיות לדפוסי חשיבה ותהליכי עבודה שאינם מתאימים עוד לעולם העבודה החדש. תפיסת עולמה המקצועית של אורן, יחד עם סט הכלים הפרקטיים שלצידה, עושים את כל ההבדל בין ניהול בינוני למנהיגות עוצמתית, שממנפת כישרונות ארגוניים לכוח מניע, משפיע ורווחי.

מחיר: 79 ש"ח

מחיר: 79 ש״ח

ravitoren_mockup.png
ravit 10.jpg

ד"ר רוית אורן מומחית למנהיגות ארגונית עם התמחות ייחודית בניהול ביצועים, מערכות תגמולים וטאלנטים, וביצירת שורות רווח ארגוניות גבוהות. ב-23 השנים האחרונות מילאה שורה של תפקידי מפתח בכירים בתחום ההון האנושי והפיתוח העסקי בחברות תעשייתיות גדולות. היא בעלת חברה לייעוץ, ניהול וליווי אסטרטגי וטקטי של ארגונים ומנהלים בזירה המקומית והבינלאומית; שותפה מייסדת ומנכ״לית של WALKSTOCK - מודל מאומת ופלטפורמה טכנולוגית לחישוב הערך האמיתי של ההון האנושי בארגונים; דירקטורית ויו"ר ועדת מאזן וביקורת בקבוצת פלסטו קרגל וכן נציגת ציבור מעסיקים ומגשרת עסקית בבית הדין לעבודה. 

בהשכלתה מחזיקה ד"ר אורן בתואר Ph.D מאוניברסיטת חיפה. עבודת הדוקטורט שלה עוסקת בקשר שבין מנהיגות

ארגונית לניהול ביצועים. היא מרצה אקדמית מבוקשת בתוכניות לתארים מתקדמים בטכניון ובאוניברסיטת בר אילן, ומרצה בכנסים

מקצועיים ובארגונים עסקיים בישראל ובעולם. מאמריה רואים אור בכתבי עת מדעיים ובעיתונות הכלכלית, בהם טור חודשי במגזין הבריטי HR Online וטור שבועי פופולרי בדה-מרקר, שעל בסיסו חיברה ספר זה. זהו ספרה הראשון.

ממליצים

%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%9F%20%D7%9C%D7%95%

ניסן לוי, סמנכ"ל חטיבת הון אנושי, משאבים ותפעול בבנק מזרחי טפחות

כמי שלא בא מתחום משאבי אנוש, וכחלק מההכנה שלי לכניסה לתפקיד, מצאתי בטורים של ד"ר רוית אורן קול רענן, מקורי וחדשני לצד רעיונות לטיפול באתגרים שחוויתי כצרכן של משאבי אנוש.

%D7%92%D7%93%D7%A2%D7%95%D7%9F%20%D7%A8%

גדעון רוט, דירקטור במועצת המנהלים של האיגוד האמריקאי לאיכות

רוית נמנית על מיעוט נדיר של אנשים המצליחים לתפוס את תשומת ליבי. מאמריה מרחיבים את הדעת, לעיתים רבות עם נופך אישי ותמיד קולעים. ממליץ בחום למטרות השכלה והנאה.  

%D7%99%D7%A4%D7%A2%D7%AA%20%D7%9C%D7%95%

יפעת לוי מאייר, סמנכ״לית משאבי אנוש ברכבת ישראל (לשעבר) יועצת ומגשרת עסקית כיום

אני בדיוק קוראת את הספר הגאוני שלך וחושבת לעצמי - שחזית את הקורונה מראש. ממליצה עליו למנהלים באשר הם (ולא רק להם). תודה על זה.

%2525D7%252597%2525D7%25259F%252520%2525

בעולם שמנוהל על ידי אלגוריתמים, בינה מלאכותית וחישובי עלות-תועלת, ד"ר רוית אורן מציגה מבט שפוי יותר על עולם העבודה, ששם את האנשים במרכז. הספר, שמעוגן בידע אקדמי ומעשי, מעמיק ועדכני, מהווה תרומה משמעותית לתחום פיתוח ההון האנושי בארגונים.

חן צח, מהנדס מערכות בכיר במדטרוניק

דניאל מור, מנהל רכש בתעשייה האווירית לישראל בע"מ

דר' רוית אורן פותחת צוהר אל עולם של מידע חדשני בניהול חכם ואפקטיבי של הון אנושי. למדתי ממנה את החשיבות של ניהול כישרונות בארגון ונחשפתי לאפשרות של קיצור משך יום העבודה והגדלת התפוקה. בפועלה לפיתוח תעסוקת הגליל, דר' אורן היא מודל לשליחות חברתית ואשת חזון. תודה על ההזדמנות ללמוד.

daniel-mor_edited.jpg
גיא כץ.png

פרופ' גיא כץ, מומחה למנהיגות וניהול בינלאומי באוניברסיטת FOM במינכן, גרמניה

ד"ר רוית אורן משלבת בין תיאוריה לפרקטיקה חדשנית ומעבירה ידע ניהולי חד, מדויק ורלוונטי, שכל אחת ואחד יכולים ליישם עוד באותו היום.

bottom of page